HOTĂRÂREA nr. 260 din data de 31 octombrie 2019 privind aprobarea participării Municipiului Făgăraş în calitate de membru la constituirea „ASOCIAŢIEI PENTRU DEZVOLTARE INTERCOMUNITARĂ - ITIMICROREGIUN
Nr. 260/2019 ![back](https://www.primaria-fagaras.ro/mb/imgs/inapoi.png)
HOTĂRÂREA nr. 260 din data de 31 octombrie 2019 privind aprobarea participării Municipiului Făgăraş în calitate de membru la constituirea „ASOCIAŢIEI PENTRU DEZVOLTARE INTERCOMUNITARĂ - ITIMICROREGIUNEA ŢARA FĂGĂRAŞULUI”, aprobarea actului constitutiv şi a statutului „ASOCIAŢIEI PENTRU DEZVOLTARE INTERCOMUNITARĂ - ITI MICROREGIUNEA ŢARA FĂGĂRAŞULUI”