HOTĂRÂREA NR.282 din data de 28 noiembrie 2019- privind atribuirea şi încheierea Contractului de delegare a gestiunii serviciului de iluminat public din Municipiul Făgăraş prin concesionare cu S.C. F
Nr. 282/2019 ![back](https://www.primaria-fagaras.ro/mb/imgs/inapoi.png)
HOTĂRÂREA NR.282 din data de 28 noiembrie 2019- privind atribuirea şi încheierea Contractului de delegare a gestiunii serviciului de iluminat public din Municipiul Făgăraş prin concesionare cu S.C. FLASH LIGHTING SERVICES S.A.