Anunt CONSULTARE PUBLICA STATIE DE BIOGAZ
Sectiunea: Anunţuri publice ![back](https://www.primaria-fagaras.ro/mb/imgs/inapoi.png)
19.04.2017
Primăria municipiului Făgăraș are deosebita plăcere de a vă invita în data de 21.04.2017 ora 12.00 la o Consultare publică cu privire la construirea unei instalații de biogaz la Făgăraș - în cadrul Proiectului Controlul Integrat al Poluării cu Nutrienți: Regiunea Centru finanțat de către Ministerul Apelor și Pădurilor. Suntem onorați să vă avem alături la consultarea publică care va avea loc în sala de consiliu a Primăriei.